Stěžejním předmětem podnikání je výroba, opravy, montáže a komplexní servis zejména těchto měřidel:

elektronických vah silničních
elektronických vah plošinových
elektronických vah zásobníkových
elektronických vah železničních
elektronických vah jeřábových
elektronických vah speciálních

Disponujeme širokou nabídkou elektronických vah a vážních komponent. Dále poskytujeme software pro vybrané typy dodávaných elektronických vah a vážních systémů a jsme dodavatelem výpočetní techniky a dalšího periferního zařízení pro provoz elektronických vah. Jsme přímým dovozcem komplexního sortimentu vah a vážních komponent značky SYWA a jedním z autorizovaných dovozců excelentní vážní elektroniky SARTORIUS. V neposlední řadě najdete v nabídce našich produktů také váhy pro zdravotnictví.
Současnost

Společnost Wesico servis s.r.o. je registrována jako výrobce vah u Českého metrologického institutu v Brně pod číslem 6000-OR-0019-13. Za dobu své existence jsme nasbírali mnoho zkušeností z oblasti návrhu a výroby širokého spektra elektronických vážních systémů a tyto aktivity jsou klíčovými činnostmi naší společnosti.

Svou velikostí a počtem stálých zaměstnanců společnosti patříme do kategorie malých podniků a využíváme veškerých předností podniků tohoto typu, mezi které patří zejména flexibilita a rychlost dodávky.
Historie

Historie společnosti WESICO se datuje již od počátku roku 1989, kdy aktivity zaměřené především na výrobu mostových vah byly realizovány družstvem WESICO. K založení společnosti WESICO s.r.o. došlo následně v roce 1991 za stoprocentní účasti českého kapitálu. V roce 2007 došlo k založení společnosti Wesico servis s.r.o., která se stala pokračovatelem v oboru vážní techniky a je stále ryze českou společností.